Monitoring CCTV

Telewizja dozorowana czy też monitoring CCTV umożliwia ciągłą i kompleksową obserwację nadzorowanych obiektów z możliwością podglądu przez Internet, dostarczając tym samym znaczącą pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa. Monitoring CCTV pomaga skutecznie wykrywać różnego rodzaju zagrożenia zewnętrzne lub wewnętrzne. Proponowane przez nas projekty i propozycje rozwiązań monitoringu CCTV są poprzedzane szczegółową analizą potrzeb i oczekiwań klienta.

Nieodłącznym elementem każdej współczesnej fabryki, magazynu czy też centrów logistycznych jest system monitoringu wizyjnego. Ciągły nadzór tego typu obiektów jest niezwykle ważny. Właściciele małych, średnich i dużych firm, którzy zdecydowali się na instalację systemu monitoringu, cenią sobie jego obecność i wymieniają jego wiele zalet.

Takich jak:

  • Stała kontrola rozładunku i ładunku towarów z i do zakładu.
  • Zminimalizowana do zera kradzież przez nieuczciwych pracowników.
  • Efektywność i zaangażowanie pracowników.
  • Kontrola przestrzegania przepisów BHP i procedur ustalonych przez pracodawcę.
  • Kontrola wstępu na teren zakładu osób nieupoważnionych.

Wykonujemy usługi w zakresie opieki serwisowej instalacji telewizji dozorowej. Doraźne wizyty serwisantów w momencie awarii nie wystarczą do zapewnienia pełnej sprawności instalacji. Prawidłowe funkcjonowanie systemów bezpieczeństwa zapewnione jest dopiero przy systematycznych konserwacjach.

Zapraszamy do współpracy.